Приїхала таки до мене студія!
Мова іде про Visual Studio 2005 Beta 2.

З моменту реєстрації бета-тестером і отриманням ДВД-шок в руки пройшов рівно місяць. Якщо відверто, то і не мав великої надії на те, що вона таки до мене добереться, бо на сайті пізніше вичитав, що адресу і всі реквізити треба писати англійською. Потім був зайнятий екзаменом IELTS і т.д., коротше не до неї було. І тут мені декілька днів назад зателефонували з DHL, чи не відмовляюся від компактів і що їх потрібно розмитнювати. Я дав позитивну відповідь і мене попередили, що пакунок за 2 дні буде в Ужгороді (він був у Києві) і мені його віддадуть після митного контролю. Вчора компакти були вже в ужгородському регіональному відділенні DHL (пл.Кирила і Мефодія 1, 5 поверх, 52 оф.). Домовились, що сьогодні поїдемо і розберемось з паперами і митом і мені їх віддадуть. Все відбулося по плану, як кажуть, але не без пригод. Ще купу історій почув від знайомих, що там зустрів… Не перестає дивувати мене наш народ, законодавство і країна.
Не хотіли мені віддавати компакти. Мотивували тим, що вийшли нові закони щодо інтелектуальної власності і тепер щоб отримати якусь інформацію на будь-яких носіях інформації я повинен в якомусь міністерстві в Києві отримати на те ліцензію. Я був у шоці. Тим більше, що по словам співробітника DHL це вже не перший випадок, приїжджали вже такі самі компакти і проблем не було. Питаю «що тепер робити? Ясно, що в Київ не поїду». Відповідь «пишіть листа, що відмовляєтесь і ми відправимо компактики назад…» Вся біда, як вияснилося, що в них тепер теж «великі реформи» і нові люди займаються розтаможкою і які ще з таким не зтикалися. Побігали ми ще по кабінетам, проконсультувалися. Підійшли ще раз до таможенника і почали з ним ще раз бесіду вести. Цього разу він сів за комп і почав вичитувати законодавство. Робив він це хвили 15-20, не менше. За цей час я встиг багато кого зустріти і почути купу цікавих історій, як наша Батьківщина і уряд народ і підприємців дурять.
Коротше кажучи, вичитав він, що та ліцензія для юридичних осіб, а для фізичних можна і так віддати. Розпакували, подивилися що воно таке і віддали. Навіть заплатити нічого не попросили. Приємне здивування і бігом звідти, щоб не передумали, бува. :)))
Тепер володію цим пакетом. Вже і поставив.
Разом із візуал студією ставиться ще ціла купа обновлень до вінди і фрейворків, тулзів всяких і т.д.

В поставку входять чотири компакти, 3 з них – ДВД, 1 – простий ЦД. На одному власне сама студія і MSDN, на другому SQL Server, на третьому – Team Foundation Server. І ще один - ДВД-шка із документацією, туторіалами і всякою повчальною літературою під назвою «wefly247.net». Все помістилося в одній коробці «книжка» для ДВД.
Взагалі все це я затіяв для однієї простої задачі – написати програмку для КПК. А вилилось це в такі от серйозні речі. Мікрософту - респект!

Update 16.07.2005: Подзвонили мені сьогодні вранці з митниці. Вибачилися і попросили підійти з паспортом і заплатити мито. Я без зайвих питань погодився. Коштувало мені все 40 грн. + витрати на дві поїздки на митницю. Цікавий факт: запитав митника звідки в нього мій номер телефону домашній (намагаюсь його не «світити»), а він спокійно каже, що це не проблема, у довідці «там де треба», у них все є… Такі от справи. Є над чим задуматись…
Коментарів [0]
Captcha

Записів: 1613 Коментарів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.