AverTV Go присвячується
Історія почалася давно. Роки 4 тому. Придбав тоді ТВ-тюнер AverTV Go з усіма фічами, прибамбасами у вигляді дистанційки і радіоприймача, щ й s-video вхід є. Мрія здійснилася. Після того як у себе його поставив, здавалось, що придбав зовсім не те, про що стільки мріяв. Тюнер ще пролежав даром деякий час, поки н встановили кабельне. І тюнер показав все, що вміє. Будь-яка робота просто пропала – комп’ютер більше використовувався як телевізор.
Потім виникло природне бажання використовувати пульт ДУ для керуванням комп’ютером. Спочатку хотів сам програму написати, але все якось було „не до того”. З іншого боку чекав коли з’являться потрібні програмки в Інтернеті – навіщо вигадувати велосипед, правильно? Програмки з’являлись, але всі під 98 вікна. Десь рік тому таки знайшов, те чого стільки чекав. Рекомендую SlyControl. Досить грамотна програма. От і зажили знову. Комп’ютер навіть виключається тепер дистанційно. Одна біда – треба виключати підсилювач. Проблема теж досить просто вирішується, але тут треба подолати лінь, а це вже наваго важче. ;)
Весь час експлуатації використовував драйвери із „рідного” компакту і „рідне” ПЗ. Яким, відверто, не був задоволений. Скільки разів не пробував стягнути з офіційного сайту – всі спроби закінчувались невдало. Вичитав на форумах, що підтримка в фірми виробника зовсім нікудишня і вирішив скористатись продуктом як кажуть „третього виробника”. Тут мені знову допоміг могучий SlyControl. Раз люли пишуть программки під ці девайси, значить вони краще знають яка програмка краща, для перегляду ТВ. Логічно? Так і зробив – заліз у список програм, які підтримує SlyControl і скачав ту, що стояла перша по списку. JTV. Спочатку не міг її запустити. Вказував весь час не на ту картку, яка в мене стоїть. Я і не думав, що вона така стара... Факт той, що таки вдалося запустити. Наступний етап – настройка каналів. Теж виявився не простим, але я подолав і його. Вчора просидів не менше години поки у всьому розібрався і порозкладав по поличкам всі канали. Тепер все фунгує „на ура”.
Висновок: у кого старі ТВ-тюнери – рекомендую SlyControl + JTV.
Афоризми
1. "Никогда не бойся делать то, что не умеешь. Помни - ковчег построил любитель. Профессионалы построили "Титаник"
2. американская поговорка: "Золотое правило - у кого золото, того и правила"
І ще пара непоганих ;)
1. Есть два способа спорить с женщиной, ни один не помогает.
2. Если женщина сердится, значит, она не только не права, но и понимает это.
3. Никогда не заявляйте на вечеринке, что вам нельзя много пить. сегодня. Смысл жизни всех присутствующих сведется к тому, чтобы напоить вас.
Сумне повідомлення
Почав переписку з однією з фірм, що надають послу по еміграції в Канаду. Заповнив анкету, відіслав і став чекати. Сьогодні прийшла відповідь: «МЫ готовы взять Ваше дело и предлагаем Вам рассмотреть выезд на ПМЖ по программе франкоговорящей провинции Квебек». Мені стало щось підозріло. Чому в французько мовну??? Передивився я анкету і зрозумів, що переплутав і вказав на знання французької мови, а не англійської. Відписав.
Отримав листа, що можу емігрувати по загально-федеральній програмі, але оскільки я не жонатий і не маю достатнього стажу роботи, то треба знати на відмінно англ. мову. Звичайно, що я її не знаю на стільки. І знати не буду. Тому я відсилаю в сапорт листа ще одного, мовляв, збираюся у вас повний пакет послуг отримати, де хочу щоб ви знайли мені роботу (а це ще +15 балів). Відписали: «К сожалению, мы не можем получить для Вас приглашение на работу и заверить его т.к. работодатели, выдающие приглшения и в дальнейшем вы, как соискатель визы становятся объектом наблюдения со стороны полиции, службы занятости и иммиграционной службы.».
:((( Написав я їм, чого ж тоді вони пропонують таку послугу? Відповіді немає.
Настрій впав, звичайно, але ж не будемо так просто здаватися, таких фірм – купа! Пішли на пошуки…
Увага! Азартним не читати
Прийшов позавчора додому ввечері і, як зазвичай, зайшов в Інтернет. Запускається автоматом АСЯ і відкривається її привітальне вікно. Вичитую на цьому вікні про супер-пупер топ гру на сайті АСІ. Зацікавило, натиснув на свою голову. Тепер всі на роботі б’ють рекорди. На сьогодні рекорд складає 216 тис. Спробуйте…
Здається день розпочався дуже навіть вдало…
Я веду до того, що пішов я в податкову за Свідоцтвом про сплату єдиного податку. Походи в податкову – це для мене щось страшне. Ненавиджу нашу бюрократію і декотрих «ділових» і злих людей. Сьогодні Податкова мене просто вразила! Я став в невелику чергу яка швидко проходила, підійшов до свого податкового інспектора, віддав їй старе свідоцтво і попросив видати нове, назвавши фамілію. І уявіть собі, що серед тієї купи паперу, що там була на букву «К» знайшлося моє свідоцтво. Розписався і забрав його. Навіть мигнули і посміхнулися ми один одному з інспектором, мов «все гаразд». :)
Я дуже задоволений. Навіть штраф не прийшлося платити (поки що). :)))))
Ума Турман
Слухаю зараз по НТВ концерт гурту „Ума Турман”. Вражень словами не передати. В моїй колекції вже давно альбом „В городе N” у всіх його варіаціях і два кліпи. Концерт тільки підтвердив думку про хлопців. А ще з ними вийшли заспівати і один з моїх улюблених гуртів – „Машина времени”. Здорово! Супер!
„Травма черепно-мозговая моя любовь…”
Відпочинок
Вчора їздив у Невицьке. Після багатогодинної роботи за комп’ютером це просто було мої спасінням. Реальний світ і ковток свіжого повітря.
А сьогодні зранку підламали проїхатися у сан. «Карпати». Знаючи, що там є басейн, я захватив все необхідне для плавання. Проїхались. Дорога супер. На декотрих відрізках дороги стрілка спідометра досягала 160 і при цьому моя машина поводила себе нормально і спокійно. Я вже був задоволений тільки від самої дороги. Потім пішли в басейн. Поплавали десь годинку. Вода і басейн – теж супер. Задоволений/ні пішли пообідати в місцевому маленькому ресторанчику. Поїли дерунів з м’ясом і грибною підливою, чай і келих вина. Знову одне задоволення. Природа і повітря… Клас…
Приїхав в Ужгород і страшенно розболілась голова. Таблетка і розчинна кава поправили, здається, ситуацію. :-)
Висновок один - частіше потрібно так відпочивати.
Нова покупка
Купив вчора монітор Samsung 913N. Перші враження спочатку розчарували. Перший факт – відсутність DVI виходу. Другий – це повна відсутність якихось заводських налаштувань кольору, яскравості і т.д. Картинка по якості далеко не доганяла монітор з трубкою. Трохи заспокоївшись, сів я за налаштування своєї покупки. Вичитав оптимальні настройки по інструкції і забив на них. По ставив оптимальну роздільну здатність 1280х1024 і максимальну частоту – 75 Гц. Стало краще. Далі взявся за настройку контрасту і яскравості. Щось підібрав, але все-одно було «не те». Ніжно жовтий фон був повністю білим. Думаю, не може такого бути, щоб я не настроїв його так, як я хочу. І тут попадає «під руку» програма, яка йде з драйверами монітора Natural Color. Нескладний візард, по новій настройка контрасту і яскравості, настройка кожного з трьох кольорів, глибина кольорів, створюється мій профіль і все туди записується. Вуаля і я в захваті від свого нового робочого монітора, столу, місця… Просто клас!!! Рекомендую!
Потестив я монітор і на іграх (NFS Underground II) – теж все пройшло на 6 по 5-ти бальній шкалі. Ніяких «слідів» (відклик матриці 8 мс). А роздільна здатність просто вважає. Давно не відчував такого комфорту. Тепер працювати в багато віконних програмах, просто задоволення. І все чітко видно. І на очі зовсім інше навантаження.
Хороший подарунок до Різдва.
На меті ще придбати радіо клавіатуру з мишою і УСБ-хаб.
З Різдвом Христовим!
Христос народився!
Славімо його!
Обалдіти...
Збираю всі документи, що тільки маю, щоб подати в посольство. Вияснилось, що в мене немає свідоцтва про середню освіту. :-/
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.