Учасник сьогоднішнього змагання в "Синяку"

Хороший афоризм
Молчание не всегда признак ума, но всегда признак отсутсвия глупости.
Цікавий факт

Сьогодні в залі почув від товариша (2Darja: ти читай як «знайомого»), що стіни „Вопака” (принаймні того, де спортзал „Фанат”) оброблені спеціальним матеріалом, який не пропускає мобільний сигнал. Мотивація – щоб не користувалися мобілками в магазині, щоб чоловіки не дзвонили своїм жонам і щоб не заважало внутрішній техніці магазину. Поділка сигналу справді була на мінімумі.

Цікаво чи це правда?
Хороший афоризм

Легко знайти партнерів. Важко знайти друзів.

Бойове хрещення

Вчора пройшов бойове хрещення допитом в УБОЗі. Нічого страшного. Все пройшло по сценарію мого адвоката і навіть краще. Вдалося повернути деякі важливі документи і вияснити з чим все-таки пов’язані ці репресії.

Сьогодні зовсім інший настрій і знову притаманний оптимізм на майбутнє!

Вирішив поміняти режим дня і вкотре повернутися до великого спорту.
ККД

Вже який рік спостерігаю за собою, що страшно втомлює і не приносить ніякого задоволення монотонна, однакова робота. Навіть та, що подобається. Ось програмувати один і той же проект можу декілька днів. І все! Далі голяк. Просипається якась лінь страшної сили і не позволяє мені далі працювати в тому напрямку. Буду робити хоч що, але не те, чим займався вже декілька днів. Як перед екзаменом, коли треба вчитись і знаходиться купа роботи, яку ще б зробити, а тоді вже можна і приступати до навчання і сонливість, і втома звідки не візьмись з’являється і ти кидаєш конспект і забиваєш на все.

Так і в мене з монотонною роботою, особливо коли немає проблеми. Знаєш як зробити і все, а зробити це – «в падло».

Це все б ще нічого, але ж пропадає марно багато часу. Щиро заздрю тим людям, які можуть безперервно програмувати день і ніч, лабати і дивувати своїми можливостями. Ех…

Будем вчитися…

Про крякерів

В пошуках захисту своєї програми попав на цікаву статтю «7hr33 N!gh7Z 0f Cracking» (відразу правильно і не зміг прочитати тому в простішому варіанті це звучить як «Three Nights Of Cracking». Всім кого цікавить чому, чим і для чого існують крякери (не плутати з хакерами) раджу почитати. Стаття більше розповідає про основні ідеї існування цих створінь і її не можна вважати науково-популярною.

Воєнкомат

Вчора отримав акт і лікарняний з лікарні (виписали мене, вроді навіть краще себе почуваю). І пішов в воєнкомат. Мені ж уже 25! Та й вони казали, щоб дві фотки заніс. «З ноги» захожу, груди «колесом» і тут черговий: «Куда???!!!». Я – «Ха! За воєнником! %Р в 37 кабінет! :-Р».

А мені: «А нізя!». Короче розібравшись мені дали не воєнник, а «прапірець в руки» - «гуляй до травня, закінчится весняний призив – приходи».

Відверто, сильно не розстроївся, настрій піднімали саме приміщення, черговий і все інші військові з якими я спілкувався. Таке враження, що фільм ДМБ саме там знімався… %))))
Програмне

Пишу програмку для приватних підприємців і малих підприємств. Власне, програмі вже більше року і весь час щось дописується і вдосконалюється і т.д. Програму почав писати для себе, потім нею зацікавилися і я спробував її продавати. Комерційний успіх не був дуже великим, відверто кажучи. Тай не дивно – програма була не дописана і багато глюів, які я знав як обійти, а користувачі – ні. Плюс до всього, що мені не подобалося я завжди міг швидко поправити, змінити. А у користувачів цього ж не зробиш. Ну не біда. Зайнятий був зовсім іншою роботою і не приділяв проекту належної уваги.

Так от тепер, коли я безробітний і з конфіскованими документами і маю купу вільного часу повернувся дописувати програмку. Нею все більше цікавиться підприємців, які вже задовбалися шукати нормальних бухгалтерських програм. Скоро планую випустити другу версію програми, значно вдосконалену над чим і тружусь весь цей час.

Вкотре переконуюсь, що робота програміста з 80-90 відсотків складається з пошуку і виправлення своїх же помилок. Скажете безграмотність? – Можливо. Не сперечаюсь, але спочатку спробуйте самі. ;)))

Так сьогодні більша частина дня пішла на пошук незрозумілої помилки. Уявляєте? А помилка заключалася всього лиш в тому, що я забув задати індексоване поле… Мдааа. Буває. Але ж скільки коду свого ж перелопатив (заодно і помилок повиправляв %) ) і добавив коментарів до коду, щоб легше читався.

Ковбасим далі…

Весна господа!!!
Власне сабж. Просто на вулиці тепло і, здається, зима здає свої позиції. Трохи підсохла дорога і я «з вітерцем» проїхався. Настрій піднявся. Відходить зимова хандра і з’являється життєвий оптимізм і просто гарний настрій. Чого і всім бажаю…
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.