Цікаві факти
Недавно чув цікавий факт по радіо: єдина планета в сонячній системі, що обертається навколо своєї осі проти годинникової стрілки - Венера.
А тут ще кілька прикольних фактів.
Моя інтелектуальна власність
Подзвонили мені сьогодні зранку скинули зсилку на форум де є кряк на мою прогу ПП 1.0!!! Не знаю навіть що і робити: радіти, що прога стає популярною чи не радіти, що її так легко поламати… Не біда. Все одно приємно. Будемо вдосконалювати захист. :)
День почався зовсім навіть непогано
Перша приємна подія – проспав. Вчора добре позаймався і відкрив для себе просто необхідний в любому залі тренажер – бігову доріжку. Пробіжав вчора в кінці тренування 5 хв. – зрозумів, що зі своїм бумером розучився не те що бігати, ходити!!!
Друга, що зі мною зв’язалися представники Асуса в Москві і повідомили, що мій приз прийшов до них тільки вчора. Відверто, я вже втратив надію, що отримаю його. Передадуть мій КПК київським партнером, а він в свою чергу передасть – ужгородським, який і має вручити приз. Я довольний, як слон. Уявіть собі, приз відправили з Тайваню за тиждень до Нового року і тільки вчора він попав у представництво Асуса у Москві…
Знову політичне
Вже так сталося, що від політики мені поки-що нікуди не дітися. Працюю я в газеті, та ще й тепер в опозицію попав, та ще й в не милу владі, м’яко кажучи. Які дні переживають колеги словами не передати. Але нічого доброго з того не буде… Також читайте…

Updated: Ще про переслідування есдеків у Закарпатті тут і тут.
Нова влада
Кожного дня, когось із наших викликають то в прокуратуру, то в ОБОЗ, то ще в якісь органи. Шукають любий привід. Риють все, що можуть. Не можна сказати, що щось нарили, тому ще жодного обвинувачення нікому не висинуто та й немає ні в кого на це ні аргументів, ні фактів, ні доказів. Просто викликають на співбесіду, задають глупі запитання і хочуть почути лише одне прізвище. Це більше моральний тиск. Уявіть собі, що сьогодні на пару годин до прокуратури було викликано колишню секретарку губернатора. Сама прокуратура по її функціональним обов’язкам має висувати обвинувачення у скоєнні якось злочину, чи розслідувати його. Цікаво. Який злочин могла здійснити секретарка губернатора? Сперла калькулятор з роботи???
А як вам призначення на посаду голови РДА головного яйцемета Ужгороду???
Ще таких сюрпризів обідцяє наша стара-нова влада багато.
Алеша Попович и Тугарин Змей
Переглянув сабж. Прикольний мультик в стилі Шрека, тільки російського виробництва. Після важкого і неприємного дня просто піднявся настрій. Рекомендую подивитись, не пошкодуєте. А тут ще й інформація привалила, що наші албанців обіграли з рахунком 2:0.
Негативні почуття
Піддався емоціям і звинуватив людину в чому можливо вона не винна. Тепер переймають почуття вини і злості. Злості до fatangela. Хочеться пику йому набити за такі речі. Але і сам не ангел. Не буду піддаватися емоціям. Піду краще спати. Сподіваюсь завтра все скінчиться. Пора закривати цю тему.
Епідемія
Помив машину. Не сам, я лиш помагав, зовсім трішки, але замерзнути встиг. До речі, в цьому році вперше помив свою кралю. Заблистіла... Зате я підхопив щось не добре у вигляді грипу чи нежиті. Ще не зрозумів що і взявся за лікування. Не пішов у зал. П’ю чай – дуже не хочу хворіти. Будем з цим боротись. Пойшовшись по іншим ЖЖ зрозумів серйозність проблеми. Замочим хворобу!
Свобода слова і демократія по помаранчевому
Прийшов додому і прослухав короткі новини перед вечерею, які мене потрясли. Виявляється всі засоби масової інформації будуть проходити люстрацію. Буде перевірятися діяльність каналу чи газети на рахунок того яка сторона висвітлювалася під час виборів. Хто не пройде люстрацію – заберуть ліцензію чи закриють газету. Це демократія??? Це свобода слова???
Жах. Впевнений, що нашу газету закриють. Хто ще вірить у нову владу???
Плітки
Страшенно мені не подобаються плітки, що розпускаються в Ужгороді. Намагаюся на них не звертати уваги. Але неможливо. Таке враження, що Ужгород живе плітками. А ще кумарить, коли пишуть «з достовірних джерел», з «добре проінформованих джерел» і т.д. Далі не звертаєш увиги, але дістає. Почуєш на роботі, прочитаєш в ЖЖ чи пресі – не відреагуєш – народ все одно вірить цим пліткам, але коли приходиш до рідних і вони задають тривіальне запитання «а правда, що…???» Ну тут все, або зриваєшся на них, або просто настрій пропадає на нич. Не вистачає bogdanov’s терпіння і витримки. І кожен день по чутці. А деколи й більше. Пишеш правду в газеті – нуль реакції. Напишеш чутку – шквал відуків. Чому народ так їм вірить? Без поняття…
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.