Рідне місто
Проїхавшись сьогодні містом, вкотре переконався, яке наше місто маленьке, які невиховані і якісь озлоблені люди тут живуть. Пішоходи "ділові" не дивлячись переходять дорогу, половина світлофорів не працює, машини краще зроблять ДТП, але нікого і нізащо не пропустять. Всюди болото, грязь, сміття і злі обличчя. Можливо то погода така була?
Життя – не кіно

Часто дивлячись цікавий фільм порівнюєш його зі своїм життям. Хай не весь фільм, а тільки декотрі ситуації. Або думаєш, що поступиш в схожій ситуації, як поступили актори в фільмі.Але вжитті зовсім не так, як в кіно. Я б сказав, що життя „показує своє кіно”, в якому ми актори. І всі ми різні, і в ситуаціях схожих діємо чи реагуємо по-різному...

Що дешевше: їздити на власному авто чи на таксі?

Давно турбує питання що дешевше їздити на таксі чи на власному авто. Спробую підрахувати.

Вартість їзди на власному авто (примітка: їжджу я на іномарці, яка не їсть, не п’є, а ПОЖИРАЄ бензин при моїй манері їзди):

Бензин – 50 грн./тиждень; масло – 160 грн./рік; страховка – 300 грн./рік; амортизація/ремонт – 700-1000 грн./рік; мийка машини – 5 грн./тиждень; техогляд+податок – 300-400 грн. Сума: прибл. 90 грн./тиждень.

Вартість їзди на таксі: 12-15 грн./день. Множимо на 7 діб. Сума: прибл. 100 грн./тиждень.

В порівнянні враховувалась ціна поїздки на роботу і назад, і поїздка на обід через день.

Висновки. Хоча багато параметрів упущено в обчисленнях, результат очевидний – поки що їздити на власному авто вигідніше, значно комфортніше і зручніше. Звичайно, якщо ще врахувати поїздки робочі і не робочі, то вигідність власного авто ще більше зростає.

Будемо сподіватись, щоб ця вигідність хоча б залишалась при наступних кроках уряду.

Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.