Українська мова
Спостерігаю, що російська мова все більше і більше насуває на українську. Все менше і менше книжок українською. Навіть інтернет-видання переходять на російську. Всі висловлюють свої думки російською. Цікаві розумні думки, книжки, переклади, я вже мовчу про технічну літературу – все російською.
Тільки не подумайте, що я проти російської мови. Я взагалі не маю нічого проти жодної мови, навіть русинської, якщо така є. Просто шкода (от навіть це слово не міг згадати) за рідну мову і що навіть декотрі слова забуваються і починаєш розмовляти (і головне – думати) на незрозумілій нікому українсько-російській.
Ранкові поїздки
Помічено, що чим раніше виїжджаєш з дому на роботу – тим більша ймовірність, що ти приїдеш із зіпсованим настроєм. Чому? Та тому, що обов’язково знайдеться якийсь чайник, … (далі просто не хочу підбирати цензурні слова, бо дуже важко описати цензурно тих хто водить свої машини) який зробить все для ДТП і постарається, щоб ти в неї попав.
Спасає або дуже хороший настрій, або музика, яка може згладити такі моменти.
А ще починаєш задумовуватися, щоб ходити на роботу пішки. Але це поки що не вкладається в голові. Але ж інші ходять, і нічого…
Факт
"Если после выборов через полгода вам не стыдно - значит вы не ходили на выборы."
(с) М.Задорнов
Афоризм
Ніщо так не псує ціль. як точне попадання.
Цікаве спостереження
Чим дорожчий бензин тим скоріше він використовується.
Політика і Інтернет – здавалося б незалежні речі.

Але це тільки здається…

Вже більше півроку як закарпатський ресурс «Вісник.info» був нагло викинутий із «Новин України» (аргумент – подаємо неправдиву інформацію) і ще парочка таких сайтів. Не можу зараз просто знайти їхні «оригінальні» листи з «оригінальними» поясненнями. Були і такі, які прямим текстом пояснювали, що наш сайт їм не подобається із-за політичних вподобань. А зовсім недавно ми були виключені з рейтингу «Бігмір». Судячи з усього – по тій же причині.

А тепер от прочитав і про «ОБОЗреватель». Цікава історія. Тепер виходить, що Біг мір – рейтинг сайтів, що знаходиться на американських сайтах…

Автомобільне. Cумне…

Сьогодні ранком на «плюсах» слухав деякі особливості нового закону про обов’язкове страхування громадянсько-правової відповідальності, який вступає в силу з 1 квітня ц.р.

Цікаві факти. Зупиняти і просити пред’явити страховий поліс можуть у трьох випадках: при реєстрації авто, при техогляді і при порушенні вами правил дорожнього руху. Просто зупиняти і просити вас пред’явити страховий поліс не мають права, а якщо і зупинили – ви маєте право відмовитись від пред’явлення його. Також штрафують, коли ви попали в ДТП і не маєте його – штраф 17 грн.

Взагалі страховий поліс на середньостатистичну машину (об’єм двигуна до 1,6 л) становитиме від 300-500 грн. і вище. Сума залежить від року машини, де ви використовуєте свій транспорт, стажу водія і ще хрен знає від чого. Коротше тягнути будуть по повній. Страхові агенції тільки в цьому році зароблять щонайменше 20 млрд. грн. (це чистий прибуток з відшкодованими збитками клієнтам і сплачених податках). Виникає просте природне питання: чи справедливі такі ціни страхових полісів при таких прибутках страхових компаній? Чи буде їхня робота і відшкодування відповідними цій ціні? І чи зможуть всі дозволити його?

Тепер про те, що треба робити, якщо ви попали в ДТП і маєте той нещасний папірець. Треба викликати ДАІ, складати протокол і оцінювати збитки, якщо страхова агенція знаходиться відносно недалеко, то треба викликати і агента (агентство має покрити всі витрати, впритул до буксирування машини). Якщо завдано шкоди ще й вашому здоров’ю, то і це треба зафіксувати. Зібрати всі ці папери і вибивати гроші на відшкодування. Думаю, що саме слово «вибивати» якнайкраще підходить до цієї процедури.

А якщо не маєте цього папірця? – питання вирішується набагато простіше. Ви вирішуєте все на місці і якщо винуваті – то платите ви, якщо не зможете домовитись із іншою стороною – то сміло викликайте ДАІ – штраф за те, що ви не маєте страхового полісу – 17 грн.

Лиш не подумайте, що я проти страхування! Ні, я всіма руками «за!», але точно не такими методами і таким стартом. Можна було стартанути на нижчих ставках. Тим більше, що ще ніхто не знає наслідки цього нововведення.

А ще ціни на бензин стартанули теж не погано. Сьогодні по області ціна 95 – 3,10 грн./л. «ОККО» ще тримає ціну 3 грн./л але це не на довго. Думаю всі це розуміють. І це тільки старт. Слід очікувати подальший ріст цін. Таі не тільки на пальне. Думаю це потягне ріс цін на все.
Вичитав...

На одному із сайтів вичитав:  "Real programmers don't comment their code. If it was hard to write, it should be hard to understand."

Як на мене - неправильне твердження.

Невпізнаний об’єкт

Шановні знатоки Ужгорода, хто першим вірно скаже що це за об’єкт - отримає кухоль пива від власника ЖЖ.

Об’єкт:

Закарпатський медіа-простір

В ті добрі часи, коли входив „Вісник” щодня в інших газетах нічого нового прочитати не було що. Хіба „під іншим соусом”, як кажуть. І зауважу, що у нас не було криз з новинами, завжди було що подавати закарпатцю на прочитання. Тепер є що прочитати в суботніх газетах. Навіть з огляду на те, що живе сайт – все одно новин закарпатських значно менше і в газетах можна щось знайти нове, що пропустив за тиждень. Ось тільки-що, наприклад, вичитав, що студенти УжНУ (кафедра журналістики) виграли грант і відкриють свою радіо-рубку і можливо навіть замахнуться на телебачення.

Радує, що добавиться конкуренція в закарпатському радіо (і телебаченю) та й усьому закарпатському ЗМІ. Не радує, що знову це все робиться за американські гроші і як не „крутіть”, а це вплив їхній.

Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.