Green-card
Конгрес США прийняв рішення відмінити "грін-карту".
Думаю, хтось тепер втратить мільйонні прибутки.
Цікава знахідка!
На одному із ЖЖ знайшов посилання на сайт з мультиками. Ще тими, старими і добрими. Треба буде по можливості скачати і зробити архів.
Король лев 2
Подивився вчора мультик (animation) ”Король лев 2: Гордость Симбы” (The Lion King II: Simba's Pride). Якщо відверто – не міг дочекатись закінчення фільму. Зовсім не цікавий. Купа вбивств, смертей і взагалі темних і холодних кольорів. А ще вбила фраза, що девіз «Акуна матата!» застарів і новий «Якщо погано, треба «робити ноги!».
Коротше: низачот, аффтар выпей яду, ф топку, в Бубруйске и то бы лучше сделали, КГАМ.
Никому не рекомендую смотреть и тем более показывать детям.
Карпати
Їздив у Львів вчора. Все, що казали і попереджали про дорогу – брехня. Їхати можна. Можна навіть швидко, але обережно. До Львова доїхав за 3,5 години (літом я дожджав за 3). Після Сваляви – сніг, але дорога більш-менш чиста. Виїхав пів сьомої, ще було темно і на половині дороги до перевалу почав падати сніг. У світлі фар сніжинки налітали на лобове скло, таке враження наче летиш у космосі і пролітаєш зорі – дуже гарно, словами не передати, або я просто не вмію.
По обіді, як вертався вже, побачив цю всю сніжну красу вже при денному світлі. Декілька фоток викладаю. Перші – за 03.12.2005 (Ужоцький перевал, їздив у село до родичів), інші – вчорашня поїздка (перевал у Нижніх воротах, Славське)
Взагалі дорога принесла задоволення, машина не підвела, побачив багато гарної природи.2Лижники: Снігу – валом. Можна їхати і кататись.
2Zheca: Выбирай себе фотку на рабочий стол. ;)
Для хорошого настрою
Щиро сміявся. (2Мб)
Ранок
Сьогодні з жахом усвідомив, що з роками виробилась звичка включати комп’ютер ногою. От тільки-що прийшов на роботу і тут же бажання пнути системник. Сьогодні нога не піднялась. Треба відучуватись.
А хто ще має таку звичку?
Життєве
Перед ріелторами треба вішати адвокатів.
Автомобільне
Чим далі – тим в Ужгороді більше машин, і менше нормальних водіїв. Проїхати в центр міста і залишитись спокійним чи в гарному настрої – уже практично неможливо.
А ще зовсім катастрофічною стає транспортна розв’язка. Все більше і більше стає місць де утворюються постійні пробки.
Пропозиція!
Цілу осінь збирався зібрати «банду» і зіграти в футбол на «Автомобілісті». Кожні вихідні по декілька разів, проїжджаючи мимо поля, згадував і думав: «лиш би не забути, така погода…, друзів зібрати…, зіграти, от здорово би було». А тепер от і погодка не дозволяє.
А пам’ятаєте, як ми колись, хоч і не часто, але збирались. А ще можна в баскетбол пограти.
Хто в банду?!
Для хорошого настрою
Одне із повідомлень, яке видає програма "Абонент" контори, в якій я зараз працюю:
"Ви впевнені, що хочете знищити абонента?"
L.O.L.
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.