No comments...

БИОРИТМЫ для info__shaman, на 25 октября 2005:

    ▕▅▏↘  Физический (в норме)
    ▕▃▏↘  Эмоциональный (чахлый)
    ▕▅▏↘  Интеллектуальный (чуть выше нуля)
    ▕▄▏↘  Общее состояние (в норме)

ХРОНОБИОЛОГ РЕКОМЕНДУЕТ:

  - Выпейте пива с infogitler

info
Жаль…
Годину назад померла хвиляста папуга «Муха» - жива душа, яка практично весь час була в моїй кімнаті. Назвав її «Мухою» батько – літала вона по кімнаті, як муха. Купили ми її в Києві 10 років назад. Не простий характер – пережила 2 пацанів. Важко, якщо відверто, на душі. От було щось живе у мене в кімнаті і наповнювало її життям і теплом, а тепер – ні. Тиша. Хто тепер вранці будити мене буде? Хто буде бурчати, чи сваритися зі мною? Хто буде радіти моєму приходу додому і бурчати, коли буду йти геть? Хто буде біситися і співати зі мною під гучну музику і дратувати сусідів? Хто буде заставляти прибирати кімнату?
Її знав майже кожен, хто побував у мене дома – нікого не обділяла своєю увагою. До декого навіть ревнувала і бурчала…
Жаль…
Зарплаті присвячується...
О, директор, ты могуч,
Ты гоняешь стаи туч,
Заставляешь и в субботу
Выходить нас на работу.
Аль откажешь мне в ответе?
Не видал ли где на свете
Ты зарплаты годовой?
Я ищу её …
- Постой,
есть на севере гора,
В ней глубокая нора,
В той норе на трёх канатах
Гроб качается из злата.
В том гробу твоя ЗАРПЛАТА !!!
Меломанське
Закачав собі кліп «Братья Грим-Куcтурица» (12 Мб). MP3-шку зкачати не вдалось, хоча вона є на відомих сайтах. Обалдєнний настрій, супер-пісенька. Відчуваю буду її слухати цілий день, поки не набридне... %))
Експеримент
Позавчора помив машину. Вже дуже брудна була. Проводив експеримент – чи піде дощ? Щоб не провокувати – помив машину «чужими руками» і нікому нічого не сказав, навіть в ЖЖ не написав. Вже ввечері були натяки на дощ. Почало «моросити», але дощу так і не було. Все одно мовчав, як риба. Неділя: хмари, вітер, холод, все вказує на дощ, але дощу так і не було.
Результати експерименту незадовільні. Наступної суботи проведемо повторно і спробуємо помити машину самі. Хоча на наступну суботу вже і сніг може піти… :))))
Уважайте пешеходов
http://media.putfile.com/omaVSmercedes
Для хорошего настроения. (Осторожно трафф!)

Взято с Life_Master ЖЖ.
Початок робочого дня
Переглянув ЖЖ друзів. Настрій неймовірно піднявся. Не можу нарадуватись Інету. Зареєстрував вже домен новий zakgaz.com, ностроїв поштовий і веб-сервер. Ех-х, без Інету я вже нікуди… :)))
Понеділок, ранок…
Дедалі стає все важче прокидатись зранку. Навіть не прокидатись, а піднімати свій зад. Коли та остання субота жовтня вже буде?
DNS
Порадував мене сьогодні доменний реєстратор: прихожу додому і на столі бачу великий конверт. Уже було трохи погане не подумав, поки не побачив від кого лист.
Коротше, надіслали мені обіцяну доменну карту Інтернету.
Прикольно і гарно. Треба рамочку буде придумати і на стінку вивісити. До речі, вичитав з неї багато нового для себе. Наприклад, чи знали ви що є острів/ви Heard & McDonalds і вони мають свій домен першого рівня? Чи, наприклад, що є домен .mil for U.S. military?
Я знову в Мережі!
Сьогодні буквально 3 годинки назад поставили Інет (512 k/bps). Настрій просто супер! Нарадуватись, «надихатись» не можу. :)))
Ще б тепер нормальний комп і серваки, переговорити з шефом і можна працювати.
Ну все, іду готувати домашку з англ., а то зовсім її запустив, Бет образиться… :))))
Ух-х-х який я довольний!
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.