Різне. Позитивне.
Багато негативного сталося за останні дні і про це писати просто не буду.
А от хорошим – поділюся.
По-перше, мені (ну не самому, звичайно, а колега помогла) вдалося відновити зв’язок з Чопом. Купу всього цікавого дізнався. І побачив, як це нещастя працює. Що твориться по іншим районам - навіть боюсь уявити.
По-друге, я сьогодні пожав сотню на груди тричі! Вооооот. Дуже задоволений. Всі проблеми якось відступили на задній план. Просто сталося хоч щось добре за останні дні і зумів його виділити з усього.
А ще Гулу сьогодні 7 років. Серйозна фірма. Бажаю їм не втрачати своїх позицій.
І ще...
Star War'sJedi
Name / Username
Ты на Светлой стороне
Цвет твоего светового меча белый
Уровень твоего мастерства юнлинг
Потенциал развития сверхвысокий
Тебя убьют? Нет
This Quiz by jillian_ler - Taken 27236 Times.
Get Free Daily Horoscopes from Kwiz.BizЗсилочки на ці речі взяті з ЖЖ Доброго самурая АКА Араміс
Нє, ну ви таке бачили?
Какой ты подарок
Имя / Username .
какой ты подарок эротическое белье
Проверенных: 600


Слава Богу, що хоч совість є… ;)))
есть ли у тебя совесть
Имя / Username .
есть ли у тебя совесть есть
Проверенных: 134
It's Dysi's birthday today!
Сттттт Днем рождения!!!
Поздравляю Dysi!
Желаю всего-всего хорошего и женится. :)
А ще…
З сьогоднішнього дня я в.о. начальника комп.відділу в ВАТ «Закарпатгаз». Працюю тут вже два тижні. Не фонтан скажу я вам відверто. Далеко не фонтан. Того і не писав, бо не знав чи залишусь тут взагалі працювати. Сьогодні, після розмови з моїм новим шефом і призначенням мене, вирішено взятись за роботу. А її тут неміряно.
Ворогів собі нажив уже немало, але радує і те, що вже з’явились і нові друзі.
Що з того всього вийде – життя покаже. Будемо оптимістами і сподіватись на краще.
Автомобиль будущего
От тут от виклали такий автомобіль. Не думаю, що в майбутньому будуть такі машини. Можливо дизайн і прикольний, але безпека = 0.
Поїздка до Львова
В субботу їздив до Львова. Поїздка сподобалась дуже. Гарна погода, дорога, настрій... Доїхали ми туди за 3 години. Думаю це хороший результат. ;))) Правда не обійшлося і без протоколу – обігнав на крутому повороті перетнувши суцільну. Грошей даїшник брати не хотів, пояснив це тим, що сподівається що піднімуть їм зарплати і можливо дадуть бензин. Посміхнулись, потисли один одному руки і розійшлись. Назад теж не погано їхали - на одному із участків дороги, обігнавши всіх повільних водіїв, зібралося три машини які вирішили позмагатися. Дуже сподобалось невелике ралі, але не довго прийшлося відчувати адреналін і азарт – з-під капоту повалив дим і датчик температури показував, що мотор мій вже здається. Ех... Зійшов я з дистанції. Зачекав трохи, долив атифрізу і води і погнав далі...
До речі, з’являється перше жовте листя – дуже гарно в перемішку з зеленим і ще на сонці...
Відчувається прихід осені.
Різак на свободі!
Тільки-но повернувся з обласної міліції. Різака випустили. Правда побачити колишнього шефа я так і не встиг. Його швиденько відвезли в аеропорт і... Ну далі знає обмежене коло людей. Факт той, що його випустили під заставу в 500 тис. грн.
Ура! Я щиро радий і вітаю всіх однодумців!
Відпочинок
Пішов ввечері вчора пивка попити зі стрими друзями, бувшими сокурсниками. Почалося все в «Губертусі», продовжили в «Венеції», закінчили банею в «Наутіліусі». Просто настрій був хороший. Переїзди між об’єктами супроводжувалися своєрідним шоу – один із друзів виліз на кришу через люк. Інший – через вікно задніх дверей і запрошував всіх ужгородців виходити із будинків і не нудьгувати… )))) Богу дякувати, по дорозі не було жодного інопланетянина-поліцая. )))
Баня особливо сподобалась. Повернувся додому біля 5-ї ранку. Все закінчилось благополучно. Сьогодні правда, трохи стомленій і сонний, але настрій не поганий.
Автомобільне
Помив машину. Несильно старався. Чекаємо дружньо невеликого дощу…
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.