Пальне
Вчора порівнювали ціни на бензин у нас і в Америці. Чи знали ви, що там бензин уже дешевше ніж у нас? А ще показували, які американці обурені ростом цін на пальне. І наших показали. Один поц сказав, що готовий терпіти ціну 5 грн./літр. Напевно вже всім надоїло жалітися на владу і все…
Ну і ну...
Прийшов з обіду, думав все про ціни на бензин, що бензин дорогий який, а машин не менше. Можливо із-за погоди?.. а може вже і не так погано живемо? І тут захожу в офіс і мене чекає мій хороший товариш, який каже присісти. Я сідаю і тільки хочу пожартувати «ти що, женився?», а він випереджує і цілком серйозно говорить, що женився.
Для мене це несподівано зовсім. Каже, що завтра буде місяць, як знайомі, а вже розписалися.
Мдаааа… Рідшають наші ряди…
Я за нього радий. Щиро.

UpDate [16:56]: Просто цікаво буде почитати і задуматись…
Гм...
Якщо на Яндексі задати на пошук «lifejournal», то мій ЖЖ перший у списку. Чому? – Без поняття. І це при тому, що я ніде не рекламую свій сайт і тим паче не реєстрував ні в яких пошукових серверах.
Holidays
В суботу знову їздили у «Воєводино». Тепер вже на більше часу – з обіду і до самого вечора. Дуже гарно провели час. Прогулялися, випили пива, зіграли годинку в міні-гольф. Не думав, що це така класна гра, затягує конкретно. Пропоную зібрати команду і поїхати зіграти. Це покруче стрільби з лука і дешевше (клюшка 10 грн./год, однієї вистачає чоловік на 4 щоб пройти всі 18 лунок). Пройшли ми 9 лунок і пішли кататись на конях. Катались годину (50 грн./год.). Теж дуже сподобалось. Виникло бажання завести свого коня, або хоч частіше приїжджати і вчитися верхи їздити. Там чувак був один, з його поведінки я так зрозумів, що один із коней його власний, і він приїжджає туди часто до нього… Просто платить за утримання коня і його «освіту». Коротше, круто, мені сподобалось. Потім пішли пообідати і ще випили пивка (ціни трохи дорожче, ніж у нас в місті по ресторанам, але готують смачно і порції нормальні). Далі вирішили дограти у міні-гольф. В загальному заліку чемпіон я 0:) .
Ну а далі – стомлені додому.
А вчора їздили на пиво спочатку у «Кантрі», а потім у «Шервуд» (в останній на пиво не ходіть і не їздіть – дорогувато…) Після – на концерт. Ну народу було неміряно, «давно не було в Ужгороді концертів», - подумав я дивлячись на масу народу. «Ну Ужгород і село», подумав я звертаючи увагу на масу знайомих лиць. Загальний настрій був хорошим і концерт сподобався, особливо гурти «Плач Єремії» і «Океан Ельзи». В кінці гарний салют і всі дружно по домам.
P.S. Суботні фото. Недільні фото.

“Воєводино”
Їздив вчора в «Воєводино» на конях покататись. Був там вперше. Дуже сподобалось. Комплекс не маленький і ще розбудовується. Дуже хороше повітря і все-все-все… Фото тут..

«Синевир». Фото-звіт.
Вчора їздили до озера Синевир. Красоти побачили неміряно. Сподобалось дуже коли купалися в Чорній річці. Ну і т.д.

Кислота на душу
Прийшли результати екзамену IELTS. Точніше я їх сам з пошти забрав. Судячи із штемпелю лист дійшов за 3 доби.
Завал.
4,5 середній бал (Listening 4,5; Reading 4,0; Writing 5,0; Speaking 5,0).
Необхідно було набрати 5 балів, а найкраще 6. Я сподівався на 5. Все ж таки треба було готуватись ретельніше і пройти хоч якісь курси.
Що тепер?
А тепер або в по програмі Манітоби (+2500 євро витрат, зате там здається і женитися не треба), або готуватися до перездачі екзамену. Або взагалі забити на еміграцію. Що ще виберу не знаю.
Ухожу в… нехороший стан.
Для хорошого настрою
Вихідні - 2
В неділю ходили відпочивати в «Кантрі» (за аеропортом, біля кордону із Словаччиною). Не дуже сподобалось. Все якби не дороблено із різних серіалів/стилів. Хоча готують смачно. Порадував павич (павлін) своїм хвостом і голуби. Ще трохи фото…Ще трохи фото…

Вихідні
В суботу козирні пацани ходили постріляти з лука, потім побродили по музею, а потім на пиво… Багато гарних фото.

Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.