Краля, погода, ціни - що спільного?
Тижня два тому вимив свою машину. Півдня мив. Ковбики купив нові, силіконом новим панель намазав, нову ручку на коробку передач поставив, «вонючку» нову прикупив. Машину помив із спеціальним шампунем. Підфарбував крило, і полакував, підфарбував вихлопну і т.д. В машину приємно було сідати і їздити. Навіть подумав скласти конкуренцію Богданову і по демпінговим цінам мити машини.)))) І тут через день пішли дощі… Не мив машину вже два тижні і знову ковбасить сонце. На вихідних, як буду мати час – вимию ще раз. Готові до дощу? ;-))) (Ну осінь все-таки почалася.)))
Зі святами!
З першим днем осені!
З днем знань!
З Міжнародним днем миру!

Коротше, гарного настрою!
Для гарного настою
Кум (дуже хороший товариш) радує...

Объявление на дверях подъезда.
Многоуважаемые гости подъезда.
Если вы пришли к кому-нибудь в гости, определитесь где точно живут ваши знакомые и звоните прямо к ним. Жители нашего подъезда, конечно, будут рады в полночь подсказать вам куда идти, но, во избежание недоразумений, лучше этаж и номер квартиры знать заранее. Пожалуйста, не забывайте принести подарки вашим знакомым. Старайтесь не спать в лифте - там неудобно.
Если вы забежали в подъезд просто так - справить малочисленную физиологическую нужду, то вы должны иметь при себе:
1. Паспорт
2. Дорогие часы
3. Мобильный
4. Деньги на ремонт всего подъезда
5. Пару костылей
6. Йод
7. Вату
8. Бинт
9. Пол-мешка гипса.
10. Завещание.
Уважаемые жильцы и гости подъезда, помните - лучше быть здоровым человеком без лампочки, чем инвалидом второй группы с лампочкой. Тем более, что если вас поймают при краже лампочки, не исключено, что вы будете поражены, тем какое место вашего организма можно использовать как патрон.
Добро пожаловать к нам в подъезд!!

PS: Жильцы нашего подъезда непродвинутые индивиды, не понимающие всей художественной ценности граффити, поэтому могут не дать закончить рисунок, несмотря на то , что когда-нибудь потом потомки осудят их за геноцид мастеров художественной росписи стен.
I get a power
Пожав сьогодні в двох підходах по 4 рази 90 кг. (!!!) Вооооот. Не подумайте, що я хвалюсь. Я просто... хвалюсь... ))) А присідаю уже 100 кг. Цей момент треба зафіксувати. А якщо більше вже не буде такого? Правильно? Треба такі речі фіксувати.)))
З.І. Хто жме більше велике прохання не коментувати цей пост і проігнорувати його)))
The Independent Day
З Днем незалежності, панове! Ні, так не катить, не люблю коли звертаються до мене „пан”, тож і до вас так не буду звертатись. З Днем належності помаранчеві! Ні, так теж не добрі, не всі ж помаранчеві, хоч цей колір стає вже національним, права якого належать сину президента. Цирк. Скорше підходить: „Ахтунг! Помаранчеві!” )))
Коротше, з Днем незалежності! Хочеться побажати, щоб ми були чим менше залежними від цієї (...) країни. Здоров’я нам і терпіння.
Anek ;)
Name?
- Abu Ibn Sim Abi Ibn Hana.
- Birthday?
-15-th of August.
-Year?
- 2004.
- Of birthday?
- 1963.
- Sex?
- Four... five times a week.
- No, no! Male or Female.
- Male... Female... sometimes Camel.
Містика
Єсть в «новому» районі люк на дорозі, який вічно відкритий. Уже пару років так відкритий. Пам’ятається ще закарпатське радіо 107,2 ФМ колись говорило, на яких вулицях відкриті люки – так вул.Дівоча (Чорновола) там завжди звучала. І не те щоб його не закривали, кришка зникає і все. Вчора задався питанням: що ж відбувається? Варіанти: 1) кришки на тому люку розмножаються і водоканал їх звідти забирає «куди треба»; 2) варіант перший, але забирають цигани на металобрухт; 3) у будинку при дорозі живе якийсь поц, що робить западло людям і любить дивитись як в яму падають люди і машини; 4) хтось колекціонує кришки до люків; 5) інші варіанти.
Питанням залишається відкритим…
Прикол
"Пацанский указатель..."
Carting
І стало Шаману скучно і одиноко, що майже всі друзі порозїзжалися (це нове слово), а дехто серед білого дня нагло спить (не буду показувати пальцем на Золтана), і вирішив він розвіятись – тіпа (запозичене слово-паразит) на роботу поїхав. Їде він значить і відчуває, що треба йому щось зробити, адреналіну викинути трохи чи що? І прийшла йому в голову воістину геніальна для його бажання ідея – покататися на картингах в парку. Спокійно він значить (теж слово-паразит) прогулявся парком (спокійно, бо був впевнений, що цього «везучого» дня для нього все буде закрито) і був приємно здивований, що все відкрито і його чекають. 5 хв – 15 грн. Дорогувато подумав він і взяв 10 хв. Ух-х-х проїхався… Кожний коло все швидше і швидше, все з новими і новими почуттями. Відверто, адреналіну було дуже мало, але задоволення вистачало. Запитав потім як я їхав – сказали, що і швидше їздять. «Ну я ж перший раз» - сказав Шаман. «Як для першого разу – ваще хорошо!» - порадували мою душу. Потім в тирі постріляв. Теж не погано.
Коротше, визиваю на дуель на картингах всякого, хто скаже, чи навіть подумає що краще (швидше) проїде за мене n кругів. (Потім можна і в тирі постріляти. Я там, звичайно не сильний, але думаю виступлю достойно).
Працює та біда з 2 до 2. Кажуть вночі набагато цікавіше.
Ще коротше – збираю призовий фонд! Робіть ставки леді та джентльмени (раджу ставити на мене ;)))!!!
Українці сходять з розуму...
Сьогодні вранці (чи то вже вчора було?) по «5 каналу» проводилося опитування «чи вважаєте ви, що у вас є якісь проблеми з психікою» чи щось у такому стилі. Так от, хоч це й було тільки початком опитування і дзвінків поступило тільки 58 відповідь, позитивну відповідь дало більше 50 відсотків і 16 «не знаю». Уявляєте? Згадав це коли прочитав статтю. прочитав статтю
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.