Догаздувалися
Читаю новини і знову один тільки негатив. Паливна проблема врегулюється щонайменше тільки через декілька тижнів, якщо не місяців. Луганські гірники (590 чоловік (!!!)) пішли на Київ. Вам це нічого не нагадує? Знається ми це вже проходили. Тепер повтор, але в інших масштабах? Взагалі, що не день, то якийсь страйк, палатки, наметові містечка (які я вважаю вже стали хворобою України), кризи, інфляція, незадоволені групи людей і т.д. Куди ми котимось?
Якщо ще хтось захоче мене запевнити в тому, що при іншій владі було б те саме чи гірше – краще не робіть цього. Я тільки ще більше розчаруюсь в вас і вашому світогляді.
Продовження детективу
Подейкують, що насправді Сливку вбила його ж дружина. Факт, що вони часто і серйозно сварилися. Він сильно ревнував, а вона зраджувала (останнє стверджувати не можу :) . В неї є серйозний бізнес. Її племінник займає серйозну посаду в правоохоронних органах в Києві.
Думаю ще багато лайна випливе…
Думки з приводу...
Позавчора арештували Різака. На об’єктивну думку я не претендую, тому просто хочу поділитися просто фактами:
1. «Пов’язали» його на вулиці, в п’ятницю ввечері. «Пов’язали» мотивуючи тим, що уникав явки в прокуратуру, хоча реально повістки не отримував. Далі буде факт чому… «Пов’язали» саме в п’ятницю ввечері, щоб не можна було подати в суд… (Загальновідомий вже сценарій)
2. «Швидку» викликали самі слідчі. Тобто не мало б виникати підозра, що Різак симулював хворобу. Пізніше стало відомо, що в нього гіпертонічна криза.
3. Вчора до Різака не пускали нікого. Дружина зі сльозами просила хоч на хвилинку пустити її до чоловіка – відмовили. Він вийшов в туалет і тільки по дорозі до нього через «стінку» омоновців зміг перекинутися з нею словом.
4. Вчора не пускали до нього навіть його ж адвоката. Перевозили його в прокуратуру і лікарню в наручних. (до речі, в цих обставинах, це порушення прав і свобод людини і розцінюється, як тортури)
5. Про арешт дзвонив і віддав наказ особисто Дорошенко. Це також не приховував слідчий.
6. Кум Балоги, головний прокурор області Бенца теж захворів вчора – знімав кардіограму. Народні депутати, які прилетіли на виручку, Шурма, Добкін, Шуфрич і ще не пам’ятаю хто, не мали до кого звернутись навіть. Заступник головного прокурора відмовлявся мотивуючи, що це в його повноваженнях.
7. Сьогодні біля палати шефа – четверо охоронців, ще двоє стоять біля дверей палати, ще двоє біля входу в коридор, ще двоє біля входу в лікарню. Разом чоловік десять. Всі повністю озброєні, з автоматами, в бронежилетах.
8. Вчора кажуть ще чотири «бобики» були по периметру лікарні. Але коли приїхали журналісти на прес-конференцію нардепів, цих «бобиків» не було. Тому цей пункт не перевірений і не може вважатися за достовірну інформацію, на відміну від попередніх пунктів.
9. Різака звинувачують в доведенні до самогубства Сливки. Звинувачення серйозне і безпідставне (моя думка), яке ще й довести практично неможливо (але не в нашій країні, в нас можливо все!). Прокуратура каже, що є нові докази саме цього і «тикає» експертизою зробленою у Львові незрозуміло ким.
[пауза… ходив на інтерв’ю до адвоката Різака, дізнався ще кілька цікавих фактів]
10. Саме порушення кримінальної справи відбулося тільки після виборів і зміни головного прокурора області.
11. Друге затримання неможливе було по одній і тій же кримінальній справі. Оскільки по попередній справі запобіжні заходи були змінені на підписку про невиїзд, то тепер треба було змінити кримінальну справу. Що і було зроблено. Попередня справа була порушена по факту. Ця ж - звинувачення конкретної особи у перебільшенні службових обов’язків, доведення до самогубства (керуючись експертизою психологічного стану Сливки зробленою невідомо поки що ким).
Адвокат каже, що робиться все, щоб затримати Різака на 2 місяці. Завтра буде суд. Із розмови з правоохоронцями зрозуміло, що ніякі підписки про не виїзд, поруки нардепів чи застави їх не влаштовують. Зауважу, що екс-губернатор не переховувався, не втікав від викликів і з’являвся в прокуратурі (перший раз, коли його затримали, він сам прийшов на допит, після того ще, як мінімум раз, був там на допиті).
12. Адвокат каже, що тепер іде тиск на лікарів, які встановлювали діагноз, який є документально підтверджений декількома фахівцями і виник не сьогодні і не вчора… Також тиснуть на лікарів, щоб «намалювали» стан пацієнта, який дозволяє утримувати підозрюваного в СІЗО.
Тепер чутки. Пішло розкручування в ЗМІ, що то взагалі було не самогубство. В самогубство із закарпатців взагалі не знаю хто вірить, хто знає обставини смерті. Кажуть, що у вбивстві винні хтось із високопосадовців в Києві і роблять все щоб кваліфікувати справу у самогубство і «повісити» справу на когось. Питав я адвоката, що чи взагалі це самогубство? Чи це не вбивство? І якщо так, то чому не порушать кримінальної справи? На що отримав відповідь, що він захищає «клієнта» по іншій справі і він не може стверджувати нічого без відповідних експертиз. Тобто в нього спочатку стоїть задача заперечити звинувачення по даному звинуваченню.
Багато ще цікавих речей було сказано, але й так вже багато написав. Судіть самі.
Що ж до моєї думки, то мені цікаво звідки в нашого народу і особливо у нової влади такий страшний психоз ненависті до попередньої влади і тих, хто їх не підтримує? Зрозуміло, що попередня влада була далека від ідеалу, верховенства права і т.д. Але ж такого і в такій кількості точно не було.
Одні посилаються на менталітет інші – на судову систему, треті – ще на щось. Всі сходяться на одному, що позитивних змін вони не застануть.
Сумно. Дуже сумно.
Я постійно думаю, що і як я буду жити в іншій державі, серед інших людей, якщо емігрую. Мені вже важко. Але твердо впевнений, що це я маю зробити.
ОЗ
Блін, і так настрою не було, подзвонили і добавили… Здається починається велике ОЗ (очередной зай%б, депресняк)… :(
Приємні досягнення
«Рідремонтував» сайт, виставив новий реліз програмки. Оцініть, якщо маєте бажання, і сильно не критикуйте. :)
Маленька фотосесія великих кримських гір
Гарними новими фото кримських гір діляться з нами київські друзі. Дивимось і хочемо теж в таку подорож полазити…
Тест-драйв
Обідав я на днях в ресторані готелю „Континент”. Враження: дуже гарно, стильно, комфортно, смачно і ДУЖЕ ДОРОГО. :)
Новини
Дивлюсь вже практично тільки російські канали і новини. „Наші” вже дістали своїми новинами переповнені якоюсь злобою, вічними переслідуваннями, криміналом, мітингами і політикою. Як сказав один із поважних однопартійців, „всі стали якісь заполітизовані” так, якби не було про що інше й поговорити. Політики вистачає на роботі „з головою”. Тому коли прихожу додому, то включаю якісь нейтральні канали, а коли новини хочу подивитись – то краще вже послухаю російські.
Так от. Тільки що в новинах їхніх почув: один із депутатів держдуми подав пропозицію на розгляд, щоб почати переговори із Швейцарією про видачу доктора Адамова, колишнього керівника Енергоатома Росії. Мотивував тим, що Адамов знає багато державних секретів і видасть їх, як свого часу зробив український Лазаренко. Тому, добавив він в кінці, якщо махінатора не погодяться видати – „замовити” його у російських спецслужб. Спікер їхній (чи голова, чи як його посада точно не знаю) розгубився з такої пропозиції, пауза, тишина і відповідь – „обсудимо!”
„Горюче”
Зранку загорілась лапочка, яка повідомляє, що пора заправлятись. Ну думаю все, пора на заправку. Але дурень не поїхав, думаю в обід буду їздити по справам – заправлюсь. Проїхав заправки. В обід заїхав на заправку де завжди заправляюсь. 95 – немає. Гм. Думаю, ввечері заправлюсь. Ага, фіг там. Ввечері всі заправки з табличками „бензину немає”. Бензин то насправді є, просто його не продають, вказівка така. І так по всім заправкам.
Не знаю що буде завтра. Не тішить мене ця ситуація. Погано все це. От вам „нова”/стара (...) влада. Замість „(...)” можу вставити багато негативу і поганих емоцій. Просто не хочу псувати нікому настрій.
P.S. До речі, ви помітили, що курс долара опустився рівно на стільки на скільки ціна літра 95-го?
Про буденне
Не писав довго бо був весь в роботі. Програмував. Не знаю як у кого, а у мене це хвилями. То можу програмувати і як кажуть „пре” з мене, а буває що і не можу. Все буду робити, лиш не це. От коли „пре” тоді ловлю момент і ковбашу. :) Взагалі вважаю програмістів – творчими людьми. Я це не до того, що хочу назвати себе „творчою людиною”, а до того, щоб ви погодились, що все ж таки щось у цьому є.
Так от можна сказати що за ці дні дописав черговий реліз програми для ПП. Завтра, думаю виставлю її в Інтернеті і ще напишу про неї.
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.