На роботі добре...

На работе хорошо.... На работе хорошо....
Куди Світ котиться?
Вчора заглядував на випускниць. Ужас (!!!), маю вам сказати. Років на 7-8 молодші, а раза в два більші, на руках такого як я можуть носить. :))) Роздягнені такі ходять. Є звичайно і дуже гарні екземпляри, але більшість… – кошмар.
Загадка
Шановні затоки Ужгорода, можливо це буде дуже простим завданням для вас, але все ж хочеться дізнатись чи знаєте ви де знаходиться об’єкт на фото?
Важливі події
Минулий кінець тижня для мене запам’ятався важливими подіями – отримав військовий квиток (_законно_, не хворіючи і не заплативши ні копійки) і здав екзамен по філософії. Останній мені коштував 80 грн. (40 грн. книжки екзаменатора і 40 на «поляну»), «итого» 4 бала. Я задоволений. ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ! «Дембель», йо! Тепер нічого не винен цій долбаній країні і можу оформляти документи на виїзд. Привожу в порядок паспорти. Екзамен по філософії був також останнім. Ще рік навчання в аспірантурі. Не знаю чи буду захищатися. Поки що 85% мене говорить, що мені цього не потрібно. 25% говорить, що потрібно, якщо не вдасться виїхати.
Цукрові бурячки
Це просто цукрові бурячки... :))))))))
Різака таки «загребли»
Власне сабж. З невеликим бажанням набираю ці рядки. Не знаю чому. Можливо просто вже зневірився у всьому. Після побаченого і пережитого. Важко ще й тому, що не журналіст я і не письменник, який може все передати і описати словами, що відбувалося.
Тому просто виставлю декотрі фото, які вдалося зробити, а висновки робіть самі. Додам лише декілька фактів.
1. Після першої спроби забрати з кардіологічного диспансеру Різака, який там знаходився під вартою, Прошкуратова (нардеп, жінка, Герой України) прикувала себе наручниками до підозрюваного і оголосила годування. Ще в палаті заходилися два нардепи – Шуфрич і Воюш. Коротше кажучи вони не дали забрати хворого і викликали пресу.
2. Вояків хтось пресенгував по телефону і вони не знали що робить, як забрати підозрюваного в СІЗО. Вже зібралося не мало журналістів, які теж задавали багато питань, на які не отримували відповідей від «правоохоронців». Сказали лише, що чекають висновку лікарів, що хворого можна транспортувати і посадити його за грати. Запитали і що вони будуть робити з депутатами і Прошкуратовою, яка прикута. Відповідь: у нас є «методи» і вони нам не завада.
3. Лікарів ніяких не було. Була лише черговий лікар, яка щопівгодини ходила до хворого і міряла тиск. В останнього піднявся тиск, який почали збивати уколами. Все. Ніякого консиліуму, ніякого головного лікаря і т.д. Черговий лікар міряв тиск, а лікарі з приватної клініки «Борис» робили ін’єкції і спостерігали за всім. «Беркут», «Сокіл» і т.д. відступили за кут коридору. Але відступати вони не збиралися. Ситуація «накалялася». Заму області УМВС постійно телефонували і нервно не міг прийняти рішення. Нервували всі. Вдалося пробратися в палату і взяти короткий коментар у нардепів. Після чого нас видворили знову в коридор. За цей час силовики не дрімали і покликали підмогу, розробили план захвату. Треба їм віддати належне, що провели вони його досить вдало, швидко і професійно.
4. Ще коротка розмова із слідчим, який зачитав нардепам заключення «лікарів» із відповідного управління ОДА зроблене в 11 годині (коли все відбувалося об 23-24 годині). Прошкуратова його вичитала, як учня в школі, який провинився. Слухав це і зам начальника УМВС. Не помогло. Ще пару хвилин і в коридор швидко заповнюють чоловік 30-40 «правоохоронців» різної «масті», створюють живий коридор і відтісняють журналістів до стіни. Далі коридором проходять силовики в масках і в палату. Звідти чути страшні крики і погром. Виводять Різака (не знаю чи був він при свідомості). Моментом закриваються всі камери і фотоапарати. Зазняти нічого не вдалося. Тільки наслідки і те не всі. Всі в шоковому стані.
5. Ринули всі в СІЗО. Тільки встигли підійти до дверей, як вони зачинилися і всі військові і їхні машини «розтанули». Все. Ні чергового, нікого.
6. Пізніше стало відомо, що депутати які не приїхали з нами до УМВС - побиті. Шуфрич під ас затримання встиг зняти мазки з трьох силовиків після чого його повалили на підлоку лицем вниз. Прошкуратову теж вдарили. В результаті у Шуфрича струс мозку (його забрала скора), у Прошкуратової сердечний приступ і лікарі вже «витягували» їх. Вранці вони полетіли в Київ і там зробили експертизу і подали в Генпрокуратуру звинувачення про напад на них. Думаєте на цьому все закінчилось? Ні. УМВС не довго думаючи подала заяву, що нардепи чинили опір при затриманні. Тільки що по «Чесним новинам» 5-го каналу передали, що ніхто нікому ніякої шкоди не завдав. Тай взагалі, по ЗМІ пішла інформація, що якби я сам все не бачив на свої очі, то мабуть повірив заявам УМВС, вони все ж таки правоохоронці і влада.
Коротше, всі ці факти викликають лише негативні емоції і думки. Стає страшно.
Закарпаття в небезпеці

Якщо так піде далі, то може знадобитися і човен.
Для гарного настрою
Мюсли
Афоризм
"Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу, настоящие мастера не применяют его без необходимости."
Дуже хороший афоризм для таких безграмотних як я. :)
Різак і ціни на бензин.Здавалося б нічого спільног
В продовження теми, якщо вам цікаво, ще пару фактів і „слів” від високопосадовців.
Всі вихідні, та й саме затримання екс-губернатора вказували на те, що весь сценарій затримання і подальша доля Різака замовлені. Тому нардепи і захист спрямував свої дії на беззаперечну обставини, які унеможливлювали перебування підозрюваного у СІЗО. Оскільки шеф був _реально_ хворий і це підтверждували всі аналізи і т.д. то все що залишалося зробити – отримати письмове підтвердження від лікарів про стан хворого. Здавалося, що все не так і страшно, Різак насправді хворий і саме вчасно. Ага, куди там. Не треба забувати, в якій країні чудес ми живемо і що сценарій був замовним. Наперед скажу, що замовника я не знаю. Можливо пізніше і буде відомо, а може вже і ні. Це зараз не важливо. Ворогів вистачає. Тим більше, що ми (есдеки та й вся опозиція, яку т.зв. президент (з маленької букви - свідомо) назвав бандитами і іншими образливими словами) вороги народу, не знаю котрого. Можливо того, Ющенко називає „мій народ”, чи тої країни яку та ж особа називає „моя Україна”? Не знаю чий я ворог. Відверто, не вірив в те, що злобні помаранчеві будуть такими, які вони обіцяли бути. Тільки не подумайте, що я „гребу всіх під один гребінець”. Ні. Зовсім ні. Біля мене на роботі сидить людина, мій колега, який щиро вітав нову владу. У нас з ним виникали _здорові_ дискусії, але ніколи не було нічого гіршого. Я переключився на себе. Ви вже пробачте, але просто ці переслідування зачепили і мене. Вважав, що зачепили серйозно. Тепер лише розумію, що це тільки початок, про який попереджали ці ж „правоохоронці”.
Ну да ладно. Перейдемо до іншої особи. Зупинилися ми на тому, що все що потрібно було, це отримати заключення лікарів про хворобу і тоді суд просто не зміг би винести рішення про утримання підозрюваного під вартою. І тут у „гру” вступає наш головний лікар перевертень (називайте як хочете, про таких людей взагалі не говорять) Курах і ставить всім лікарям ультиматум – „або ви підписуєте, або ви тут не працюєте”. Йшлося про підписи під діагнозом, що Різак здоровий. Не важко здогадатися, що всі наші „сумлінні”, „чесні” лікарі, котрі до речі, давали присягу, ставлять підпис.
Здавалося б все розрушено, але тут вчасно приїздять до Різака лікарі з приватної клініки „Борис”. Приїхали вони не просто так. Приїхали до пацієнта свого. Зрозуміло що їх викликали, але що їх будуть просити ставити діагноз для суду вони точно не чекали. Але з іншої сторони, яка різниця куди цей діагноз чи стан пацієнта на папері пішов би, він же не зміниться. Це розуміли всі. Тому київських лікарів просто не допустили до пацієнта. Тупо не пустили і все. Більше того, Різаку, як сказав нардеп Шурма, „капали” невідомо що і в невідомих кількостях. Цитую: „я не лікар, але точно знаю, що якщо у людини високий тиск, то їх „капати” не можна”.
Далі всі чекали рішення суду. Час спливав. 72 год. закінчувались близько 20 год. Шефа повезли на той самий суд. Він ще й виступав у свій захист. Кажуть, що там було багато людей, тому його стан описувати не буду. Просто зайве.
Звинувачення базується на показах дружини покійного і Тємнова. З таким же успіхом могли б ви накатати на мене бумажку і я тепер не впевнений, що якось би „відкрутися” (тільки не робіть цього :))) Міг Різак казати хоч що у свій захист – його вже давно „замивили”. Рішення суду – арешт.
Різаку стає різко погано. До суду викликають швидку. Чікісти теж в шоці: з одного боку рішення суду, яке вони зобов’язані виконувати і везти підозрюваного в СІЗО, з другого – хвора людина, яка може померти у них в машині, з третього – влада, яка весь час дзвонить і дає вказівки, з четвертого нардепи – які самі не знаю що робити і як допомогти, але чіпати їх не можна. Все поклали його в „швидку”. По дорозі вже докардіоспансеру зупинилися біля будівлі УМВС обласної. Там з’явився і Рахівський. І я там був, і цирк той бачив. :) Завтра/сьогодні виставлю фото)
Побігав він малость в ОДА до Балоги і назад. Коротше кажучи (бо знову щось розписався), якщо я не помиляюся і дав Бог, то прокурор змінив запобіжні заходи на підписку про не виїзд і Різака повезли в кардіодиспансер. Рішення суду дає можливість прокурору чи слідчому затримати і посадити в СІЗО екс-губернатора в любий момент протягом двох цих місяців. Мда-а-а... рот йому закрили думаю на довго. 2 місяці, а там ще можуть взятися за вибори в Мукачеві.
Що ще б хотілося підкреслити, що весь т.зв. конфлікт базується на затримання підозрюваного на 2 місяці і саме в СІЗО на час слідства. Ніхто не сумнівається, та й навіть не говорять, про саму суть справи і обставини смерті ректора. І що чи можливо довести, що екс-губернатор перевищуючи свої службові повноваження довів його до самогубства. Якщо це було самогубство, звичайно.
Ще є багато цікавих фактів. Але поки досить.
Поясню лиш заголовок. Кажуть, що вже після суду був дзвінок з Києва, мов „що ви творите там?!”, можливо від Піскуна. Можливо вплинули попередження Шуфрича про блокування трибуни у ВР. А уряду завтра/сьогодні ой як треба підняти планку ціни на бензин... От вам і зв’язок.
Записів: 1613 Коментарів: 2322 Фотоальбомів: 2322 Журнал існує з 15 грудня 2004 р.